LESZEK CEGIEŁKOWSKI

Magister fizjoterapii, dyplomowany tancerz sceniczny.

Właściciel MEDIUM FIZJOTERAPIA.

Studia wyższe w Poznaniu na kierunki Fizjoterapia ukończył pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Ze względu na specyfikę zawodu, niezbędny jest ciągły rozwój, dlatego kładzie duży nacisk na dalsze kształcenie, by móc sprostać potrzebom swoich pacjentów.

Będąc jednocześnie zawodowym tancerzem baletowym i teatralnym, na co dzień spotykał się ze zjawiskiem wszelkich kontuzji, zwyrodnień, nadwyrężeń, napięć mięśniowych, nerwobóli, przeciążeń organizmu czy innych schorzeń.

Indywidualne podejście do pacjenta, empatia i zrozumienie to priorytety, którymi kieruje się podczas dobierania terapii. Oprócz wykształcenia ważne jest także podejście do człowieka, rozmowa, wzbudzenie zaufania i przekazanie mu dobrej energii. Wielokrotnie cechy te okazały się pomocne w prowadzeniu terapii osób starszych, walczących o pełną samodzielność i sprawność fizyczną.

Wykształcenie i przygotowanie medyczne jest ważne, ale dla pacjenta równie istotna jest umiejętność słuchania w kwestii dolegliwości i właściwy indywidualny dobór terapii.

——————————————————————————-

MEDIUM FIZJOTERAPIA

MEDIUM FIZJOTERAPIA powstała w 2017 roku.

Początkowo pod nazwą RELAXACJA FIZJOTERAPIA firma działała w Poznaniu w środowisku teatralnym, pomagając artystom w problemach funkcjonalnych i bólowych.  Po czasie nawiązano stałą współpracę z WIELKOPOLSKIM CENTRUM FIZJOTERAPII, gdzie dla pacjentów niezbędna była głównie rehabilitacja neurologiczna i ortopedyczna.

Po przeniesieniu MEDIUM do Wielunia, kolejnym etapem było podjęcie współpracy z NZOZ MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacja, która trwa do dziś, a także z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Wieluniu.

Aktualnie MEDIUM FIZJOTERAPIA jest samodzielnym, prywatnym gabinetem świadczącym usługi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne mobilnie, czyli z dojazdem do pacjenta.

——————————————————————————-