Fot. Adam Konowalski

OLGA SZOMAŃSKA

Aktorka, Wokalistka

Leszek to niezwykły Człowiek. Poznaliśmy się podczas prób do spektaklu „Zakonnica w przebraniu”. To był dla mnie bardzo ciężki czas zawodowy. Oprócz przygotowań do premiery, byłam w trakcie nagrywania programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Wykończona nieustającą jazdą z Warszawy do Poznania i próbami, doprowadziłam swój kręgosłup do wyczerpania. Leszek natychmiast przyszedł mi z pomocą. Pomógł i ulżył w bólu. Właściwie dzięki Niemu jeszcze chodzę.

Jest wspaniałym Fizjoterapeutą, ale też kolegą. Zawsze pomocny.

Polecam Państwu Leszka. Dzięki niemu staniecie Państwo na nogi, a przy okazji się zrelaksujecie.

 


MATEUSZ ROMOWICZ

Radca prawny

Moja współpraca z Leszkiem rozpoczęła się, gdy zacząłem poszukiwać masażysty/fizjoterapeuty, który będzie w stanie zrobić dobry masaż sportowy i pomoże mi w regeneracji organizmu. Jestem osobą bardzo aktywną zawodowo i sportowo, co powoduje, iż mój organizm jest dość mocno obciążony. Od lat  trenuję lub trenowałem różne sporty m.in. kung fu, koszykówkę, bieganie, sporty siłowe, a drugiej strony, z uwagi na charakter pracy, mam bardzo „siedzący’ tryb życia.

Program masaży wdrożony przez Leszka oraz jego cenne uwagi znacząco pomogły mi w osiągnięciu założonych celów i przyczyniły się do poprawy wyników zarówno sportowych jak i pośrednio zawodowych.

Dzięki indywidualnemu i zarazem elastycznemu podejściu Leszka do osoby, z którą współpracuje można liczyć na bardzo miarodajne efekty współpracy. Gorąco polecam.

 


TOMASZ STECIUK

Aktor dubbingowy i musicalowy

Jestem aktorem dubbingowym i musicalowym. W mojej pracy najważniejszy jest głos, który często jest nadwyrężony, a mięśnie które odpowiadają za jego prace spięte i bardzo ciężko się rozluźniają. Wtedy jedyną szansą na odzyskanie pełnej sprawności jest masaż górnej części ciała z naciskiem na obręcz barkową.

Ciężko znaleźć w kraju fachowca, który jest w stanie to zrobić – dotrzeć do odpowiednich partii mięśni i ścięgien. Leszkowi udaje się to w stu procentach.

Nie tylko pomaga mojemu głosowi, ale też pozytywnie regeneruje pozostaje partie mięśni.
Z czystym sumieniem polecam i dziękuję.

 


Barbara Pawlik

Architekt

Praca architekta wiąże się w dużej mierze z trybem siedzącym i nieustannym stresem. Wymaga jednocześnie kreatywności, dużego skupienia i elastyczności jeśli chodzi o godziny pracy. Często zatracając się w projektowaniu zapominałam o odpoczynku, a moje plecy z czasem coraz dotkliwiej dopominały się uwagi i ingerencji fizjoterapeuty.

To, co udało się uzyskać po serii masaży to zniwelowanie napięć i nerwobóli, które nie pozwalały się skupić promieniując na duże obszary ciała. Zniknęły bóle kręgosłupa, szyi, karku, a także ku mojemu zaskoczeniu uciążliwe bóle głowy i nawracające migreny oraz problemy ze snem.

Dostałam także trafne wskazówki co do przyjmowania odpowiedniej pozycji w trakcie siedzenia przy komputerze, by wyeliminować złe nawyki, które mogłyby spowodować w przyszłości poważniejsze zwyrodnienia kręgosłupa.

Gorąco polecam Państwu Leszka ze względu na jego zaangażowanie oraz empatyczne podejście do pacjentów, dużą cierpliwość i wyrozumiałość.

 


Anna Lasota

Artystka

MEDIUM FIZJOTERAPIA to najlepsza i najszybsza metoda na pozbycie się wszelkich spięć naszego organizmu. Kilkukrotnie korzystałam z usług tej firmy i z pełną odpowiedzialnością mogę ją zarekomendować wszystkim, którzy chcą rozładować stresy i napięcia. Zapewniam, iż następnego dnia poczujecie ulgę i odprężenie mięśni.

Dobra diagnoza to moim zdaniem klucz do sukcesu. Taka właśnie diagnoza ma miejsce w przypadku usług świadczonych przez Leszka Cegiełkowskiego.

Dobry efekt murowany. Polecam

 


Agnieszka Grażyńska

Stomatolog

Obecnie oprócz uprawiania sportu (dawniej także treningi judo), pracuję w zawodzie, który wymusza przyjmowanie nienaturalnych dla kręgosłupa pozycji – siedząc bądź stojąc i pochylając się przez wiele godzin nad pacjentami.

Dwa lata męczyłam się z okresowymi bólami kręgosłupa, w stopniu uniemożliwiającym nawet schylanie się, zanim trafiłam na Leszka. Rozpoznanie wskazało na duże napięcie mięśni w dolnych partiach pleców.

Jedna godzinna sesja masażu zdziałała cuda! Napięcie opadło, ból zelżał znacznie, a po dwóch dniach plecy przestały zupełnie dokuczać.

Doskonały kontakt. Mimo iż dolegliwości ustąpiły, w ramach profilaktyki i zapobiegania nawrotom dolegliwości, od roku jestem stałą pacjentką Leszka, co mam nadzieję się nie zmieni.